آیا برای خرید از هوش مثبت، حتما باید در سایت عضو باشم؟

برای سهولت در روند خرید، ثبت نام در سایت اجباری نیست لذا پس از انتخاب محصول و اضافه کردن آن به سد خرید، با پر کردن اطلاعات آدرس ایمیل و شماره همراه میتوانید اقدام به خرید و دانلود محصول نمایید.

 

چگونه حساب کاربری درست کنم؟

از منوی بالا سمت چپ بر روی ( ورود / عضویت ) کلیک کنید و در کادر سمت چپ با وارد کردن ایمیل خود دکمه عضویت را بزنید. رمز عبور به صورت اتوماتیک ایجاد خواهد شد.

 

 چرا با وجود درخواست من برای تغییر رمز حساب کاربری، لینک آن برای من ایمیل نشده است؟

لطفاً ایمیل‌های اسپم (spam) خود را چک کنید. به ویژه ایمیل‌های ارسال شده به حساب‏‌های کاربری gmail گاهی spam می‌شوند. توجه داشته باشید که link تغییر رمز برای شما ارسال می‏‌شود نه خود رمز.

 

آیا می‌‏توانم به اطلاعات خریدهای قبلی خود دسترسی داشته باشم؟

برای دسترسی به اطلاعات خریدهای قبلی، باید با حساب کاربری خود وارد شوید، سپس روی گزینه  حساب شما کلیک کنید تا سوابق خرید شما نشان داده ‏شود.

 

محصولاتی که از فروشگاه هوش مثبت خریده ام را چطور باید دانلود کنم؟

تمامی محصولات فروشگاه قابل دانلود هستند. شما پس از خرید از فروشگاه ، ایمیلی حاوی رسید خرید و لینک دانلود محصولی که خریدید دریافت میکنید. اگر این ایمیل را دریافت نکردید و یا آنرا پاک کردید، نگران نباشید؛ شما میتوانید آرشیو محصولاتی که خریداری کرده اید را در حساب کاربری خود در سایت مشاهده کنید.

 

هزینه خرید را چگونه می‏‌توانم پرداخت کنم؟

شما به صورت اینترنتی می‏‌توانید پرداخت خود را انجام دهید. همگی کاربران هوش مثبت می‌توانند از طریق درگاه اینترنتی و با استفاده از همه کارت‏‌های بانکی عضو شبکه شتاب در سایت هوش مثبت، هزینه خرید را به صورت آنلاین پرداخت کنند.

 

با استفاده از کارت کدام بانک‌ها می‌توان هزینه سفارش را اینترنتی پرداخت کرد؟

شما می‌توانید با استفاده از همه کارت‏‌های بانکی عضو شبکه شتاب در سایت هوش مثبت ، هزینه سفارش را به صورت آنلاین پرداخت کنید.

 

ممکن است پرداخت اینترنتی ناموفق باشد، ولی مبلغ از حساب من کم شده باشد؟

گاهی ممکن است در هنگام پرداخت شبکه بانکی قطع شود و پرداخت ناموفق انجام شود. اما در این مواقع جای نگرانی وجود ندارد. در این حالت معمولاً پول شما در حساب‏‌های میانی بانک است و خود بانک مغایرت‏‌ها را رفع کرده و مبلغ را به صورت خودکار به حساب شما برگشت می‌‏دهد. اگر تا ۷۲ ساعت پول به حسابتان برگشت نخورد، آنگاه با بانک عامل پرداخت اینترنتی تماس بگیرید تا مغایرت برطرف شود.

 

چگونه می‌توان از خدمات و محصولات هوش مثبت به‌صورت مرتب و روزانه خبردار شد؟

کافی است در فرم زیر، ایمیل خود را وارد کنید تا از طریق سایت برای شما اشتراک ایجاد و تمام پیشنهادات سایت هوش مثبت به ایمیل شما فرستاده شود.

[contact-form-7 404 "Not Found"]